Takarítónői állás hirdetése

Magyar Vöröskereszt Szabolcs-Szatmár-Bereg Vármegyei Szervezete

Pályázatot hirdet takarítónői munkakör betöltésére.

Foglalkoztatás jellege: Munkaszerződéssel, részmunkaidő

A munkavégzés helye: Nyíregyháza

Munkakör általános leírása:

Az új munkatárs feladatai lesznek:

  •   a Szervezet székházának takarítása

Az új munkatárssal szemben támasztott alapvető elvárások:
  •   ⦁  büntetlen előélet;

  •   ⦁  állandó lakhely első sorban Nyíregyházán,

Pályázati anyag benyújtásának módja:
  •   ⦁  elektronikus úton (pdf, jpeg, word formátumban), a szabolcsszatmarberegmegye@voroskereszt.hu e-mail címre elküldve (az elektronikus levél „tárgyában” kérjük a munkakör megnevezésével együtt a következőt is szerepeltetni: takarítónői állás

  •   ⦁  Jelentkezés határideje: 2023. szeptember 11.

  •   ⦁  A pályázat eredményéről csak az interjúra behívott pályázókat tájékoztatjuk

Új hozzászólás

 A hozzászólását sikeresen elküldte. Köszönjük!   Frissít
Hiba: Kérjük próbálja meg újra