Álláshirdetés képzési és egészségfejlesztési koordinátor munkakör betöltésére

  • A Magyar Vöröskereszt Szabolcs-Szatmár- Bereg Vármegyei Szervezete pályázatot hirdet
    a
     képzési  és egészségfejlesztési koordinátor  munkakör betöltésére.

    Munkavégzés helye: Nyíregyháza, Szabolcs-Szatmár-Bereg Vármegye területe

    Foglalkoztatás jellege: Munkaszerződéssel, teljes munkaidőben

    Munkakör általános leírása:

    Képzési koordinátor

    -          Elsősegélynyújtás, munkahelyi elsősegélynyújtás képzés szervezési, logisztikai, adminisztratív, koordinációs és ellenőrzési feladatok ellátása.

    -          képzési lehetőségek felkutatása

    Egészségfejlesztési koordinátor

    -          egészségmegőrző, egészségfejlesztő programok szervezése,

    -          elsősegélynyújtás, újraélesztés ismereteinek terjesztése,

    -          egészségvédelmi programokon való aktív részvétel,

    -          lakossági és egészségügyi állapotfelmérés

    - Az új munkatárssal szemben támasztott alapvető elvárások:

    -          legalább középfokú végzettség

    -          felhasználói szintű MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook) ismeretek és gyakorlott alkalmazói szint;

    -          erős szervező- és kommunikációs készség és gyakorlatiasság;

    -          pro aktivitás;

    -          önálló, pontos munkavégzés;

    -          „B” kategóriás jogosítvány;

    A pályázat elbírálásakor előnyt jelent:

    -         Képzés és/vagy egészségfejlesztés területen szerzett szakképzettség, tapasztalat

    A jelentkezés feltételei:

    • -          magyar állampolgárság;
    • -          büntetlen előélet;
    • -          állandó lakhely első sorban Nyíregyháza, vagy közvetlen szomszédságában lévő településen.

    Pályázati anyag összetétele:

    -          részletes – 30 napnál nem régebbi önarcképes  - szakmai önéletrajz;

    -          motivációs levél;

    -          végzettséget igazoló bizonyítvány másolati példánya;

    -          nyilatkozat arról, hogy az elbírálásban részt vevő személyek a benyújtott pályázati anyagot megismerhetik.

    Pályázati anyag benyújtásának módja:

    -          elektronikus úton (pdf, jpeg, word formátumban), a szabolcsszatmarbereg@voroskereszt.hu e-mail címre elküldve (az elektronikus levél „tárgyában” kérjük a munkakör megnevezését szerepeltetni: Képzési koordinátor és egészségfejlesztési koordinátor munkatárs)

    -          postai úton (Magyar Vöröskereszt Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Szervezete 4400 Nyíregyháza, Malom u. 3. )

    -          Jelentkezés határideje: 2024. 02. 09.

    A pályázatok elbírálásának menete, határideje:

    A pályázatok elbírálásának menete:

    -          kizárólag a jelentkezési határidőn belül, a „jelentkezés feltételei, módja, határideje” bekezdésben leírtaknak maradéktalanul megfelelő pályázatok kerülnek elbírálásra;

    A munkába állás általános feltételei, legkorábbi időpontja:

    A munkába állás legkorábbi időpontja: Elbírálást követően azonnal

Új hozzászólás

 A hozzászólását sikeresen elküldte. Köszönjük!   Frissít
Hiba: Kérjük próbálja meg újra